
влевовправо
Казан афганський комбінований Misgaran 12 л з підставкою
- Готово до відправки
- Код: MM-12С
4 400 ₴
+380 (96) 071-55-35
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка 2025 року!
Представляємо сучасний афганський казан від нового виробника з Афганістану. Основна перевага цієї моделі — підвищена надійність елементів кришки та точне відповідність реального об’єму казана заявленому літражу. Вже з заводу казан комплектується силіконовою прокладкою для герметичності та поставляється у стильній подарунковій упаковці, що підкреслює його преміальний статус.
Особливості моделі:
- Внутрішній об’єм казана повністю відповідає заявленому літражу.
- Знімні клапани спрощують очищення та догляд після використання.
- Елегантна коробка робить казан відмінним варіантом подарунка.
Цей казан поєднує надійність, практичність та преміальний дизайн, завдяки чому його можна віднести до топових моделей серед афганських казанів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Misgaran |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 12 л |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
| Товщина дна казана | 12 мм |
| Вага | 6.24 кг |
| Країна виробник | Афганістан |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 400 ₴











