Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал стаціонарний на 15 шампурів із боковими полицями та місцем під дрова
Стаціонарний мангал на 15 шампурів із декоративними елементами стане не тільки надійним помічником у приготуванні шашлику, але буде й гарним доповненням у дизайні вашого двору. Завдяки надійній конструкції довго слугуватиме Вам.
Зручні полиці з обох боків жаровні дадуть змогу розмістити все необхідне в процесі приготування. На нижню полицю можна покласти дрова або вугілля.
- Тип мангала: стаціонарний
- Місткість: 15 шампурів
- Матеріал: сталь
- Товщина стінок: 3 мм
- Покриття: жаростійка емаль
- Довжина робочої поверхні: 100 см
- Ширина робочої поверхні: 35 см
- Висота робочої поверхні: 15 см
- Комплектація: мангал, полиця для інвентарю, бокові полиці - 2 шт, кочерга,
- совок
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 1750х350х850 мм
- Вага: 30 кг
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 6 970 ₴





